strategus

8 620 12954

Facebook reklama

https://zwebra.com.ua/raskrutka-i-prodvizhenie-v-facebook.html - DONE

Mokama reklama Facabooke naujienu sraute arba desniajame stulpelyje - rezultatyvus instrumentas greitam vartotoju pasiekimui, brendinimas, fanu skaiciaus ir konversijos augimas. Ji prisideda prie formavimo teigiamo ivaizdzio ir prekes zenklo zinomumo / atpazystamumo.
Uzisakius reklamines kampanijos sukuyrima ir adminsitravima facebooke Jus gausite:

Правильно составленный портрет вашей целевой аудитории и ее потребности;

Teisingai sudarytas jusu tikslines auditorijos portretas ir ju poreikiai

Грамотно настроенную рекламу: бюджет, демографию, географию, интересы и многое другое

Kruopsciai nustatyta reklama: biudzetas, demografija, geografija, interesai ir daug kita

Популяризируете не только группу, но и сайт компании

Populiarinsite ne tik FB puslapi bet ir imones svetaine

Сможете собрать статистику для, отследить KPI.

Galesite surinkti statistika ir atskekti KPI

Remarkeitngas arba "persekiojanti reklama" facebooke naudojama brendinimui, susigrazinimo pirekju, pakartotiniu pirkimu stimuliavimas ir kitu reklaminiu kampaniju efektyvumo sustipinimui. Musu specialistai pades parengti beneri ir nustatyti ju parodyma auditorijoms, kurios anksciau jau domejosi jusu produktais / paslaugomis.

Пользователь посещал ваш сайт или определенную его страницу;

Lankutojas lankesi Jusu svetaineje ar konkretu puslapi

Запрос и оставлял свои контактные данные

Paliko uzklausa ir paliko savo kontaktinius duomenis

Reklama / populiarinimas Facebook
Imones populiarinimas paciame populiariausiame socialiniame tinkle pasaulyje. Visi kiekviena diena perziuri savo naujienu siena, o mes patalpiname joje jusu rklama ir sukuriame virusini efekta.

Nauji prenumeratoriai

"Repost" irasu

Platus auditorijos aprepimas

Prekes zenklo atpazistamumas

Apgalvota SMM strategija pades:

Поддержать действующую рекламную активность, увеличить охват кампании и ее эффективность, получив вирусный эффект

Palaikyti veikianti reklamini aktyvuma, padidinti auditorijos aprepima kampanijos ir jos efektyvuma, gauti virusin efekta

Охватить неосвоенную с помощью других средств часть целевой аудитории, которая получает информацию преимущественно в Интернете (не смотрит ТВ, не обращает внимание на наружную рекламу и промоакции)

Aprėpimas neįsisavintos tikslines auditorijos dali, kuri gauna informacija pirmenybiskai tik internete (neziuri TV, nekreipia demesio i lauko reklama ir promo akcijas)

Получить сообщество лояльных, вовлеченных в жизнь бренда потребителей, готовых распространять положительную информацию о бренде (база лояльных пользователей, готовых к постоянным активностям)

Gauti bendruomene lojaliu, isitrauksius i brando gyvenima vartotoju, pasirengusiu dalintis teigiama informacija apie brenda (baze lojaliu vartotoju, pasirengusiu pastoviam aktyvumui)

Отличная площадка для маркетинговых онлайн-исследований, опросов, обратной связи (зачастую гораздо эффективней стандартных фокус-групп)

Puiki platforma marketingo / rinkos online tyrimamams, apklausoms, atgaliniam rysiui, (kur kas efektyviau standartiniu fokus grupiu)

Nemokama konsultacija

Palikite užklausą dabar ir gaukite 15 min. konsultaciją, kaip užtikrinti nuolatinį užklausų ir skambučių srautą iš tikslinių klientų, išnaudojant Google galimybes.

Kodėl Jums verta bendradarbiauti su mumis?

Orientuojamės tik į užklausų ir skambučių srautą

Didžiausias dėmesys – naujoms užklausoms ir skambučiams gauti, jų kiekiui ir kainai.

Sumažiname naujo kliento pritraukimo kainą

Daugiau tikslinių klientų už mažesnę kainą.

Pirmuosius tikslinius klientus pritraukiame per 48 val.

Paslaugų kokybe įsitikinti galėsite, naudodamiesi Google Analytics

Kaip užtikriname, kad į Jūsų svetainę nukreipiami tik tiksliniai klientai, o Jūs nepermokate už Google reklamą?

Google AdWords reklaminės kampanijos kūrimo ir vykdymo etapai

Isanalizuosime Jusu produkta ir parinksime tiksline auditorija

Nutaikyta / kryptinga reklama Facebooke - galingas insturmentas leidziantis sukurti paklausa naujam produktui nukreipiant Jusu pasiulyma i kruopsciai atrinkta tiksline auditorija.

Profesionaliai nustatyta reklama facebooke leidzia perteikti Jusu pasiulyma butent tiems vartotojams, kuriems jis bus is tiesu idomus, taupant jusu reklamini biudzeta.

Sukursime efektyvia marketingo strategija

Suprasdami Jusu tiksline auditorija ir verslo uzduotis parinksime labiausiai optimalia strategija jusu produkto marketingui facebooke.

Remiantis savo patirtimi pasiulysime sprendimus, kurie sustipsins jusu pasiulyma ir susildys tiksline auditorija, tuo paciu padidinat investiciju ir reklama graza (ROI)

Sukursime visusa butina reklamine medziaga

Remiantis pasirinkta strategija, sukursime banerius, esant butinybei sukursime tekstus ir pardavimo puslapi (landing page).
Darome mes tai paciame auksciausiame lygmenyje. Sociai, kabinanciai, informatyviai ir to pasekoje - efektyviai.

Reklamines paskyros sukurimas ir atsiskaitymo metodu nustatymas

Visi veiksmai atliekiami reklamineje paskyroje, kuri susieta su Jusu profiliu Facebook'e. Tai leidzia Jums pilnai kontroliuoti reklamos biudzeta.
Po gavimo priegiso prie Jusu paskyros ir susijus ja su kredito kortele mes atliekame finalinius reklamines kampanijos nustatymus.

Nukreipimo puslapiu optimizavimas ir analitikos nustatymas

Kad suprasti / srebeti / kontroliuoti reklamos efektyvuma Facebooke visuose etapuose musu specialistai nustato butinus insturmentus analitikos ir sudaro sarasa rekomendaciju nukreipimo puslapiu optimizavimui.

Paledimas Jusu reklamines kampanijos Facebooke

Uzbaigus butiniausius parengiamuosius darbus nurodytais terminais, paleidziame jusu reklamine kampanija facebooke ir iskarto pradedame stebeti / sekti jos efektyvuma inesant butinas korekcijas su tikslu sumazinti jusu islaidas.
Pabaigus rekalminei kampaniaji (arba pagal pareikalvima) pateikiame isamia ataskaita, kur Jus galite pamatyti visas islaidas ir issamia statistika.

Kiek kainuoja Google AdWords reklaminės kampanijos sukūrimas ir administravimas?

Nebūna identiškų projektų, todėl svetainėje pateikiamos tik orientacinės kainos. Būtų neprotinga nurodyti tikslias kainas, neatsižvelgiant į Jūsų poreikius. Pradėdami dirbti su Jumis, mes įvertiname veiklos srities sudėtingumą, paklausą, konkurenciją, asortimentą, potencialius klientus, jūsų tikslus ir uždavinius. Tokiu būdų galime rekomenduoti individualius sprendimus.

/// Marketingas socialiniuose tinkluose - tai ne tik gražiai apipavidalintas puslapis su nuoroda į Jūsų svetainę ar internetinę parduotuvę. Tai strategija, įdomus turinys ir nuosava auditorija su kuria teisingas darbas leidžia gauti pasitikėjimą, padidinti prekės ženklo žinumumą, o svarbiausia padidinti pardavimus.
Mes išdirbsime / išgryninisme strategiją socialiniuose tinkluose ir sudarysime marketingo planą jūsų įmonei, kasleidžia per maksimaliai trumpą laiką pareikšti apie save savam mieste arba visoje Lietuvoje, suformuos teigiamą įvaizdį ir pagerins pardavimus prekių ir paslaugų pačiuose svarbiausiame soc. tinkle..

Vienkartinė įmoka už markeingo strategijos išgryninimą ir išsamią rekalminės kampanijos sukūmą Facebook.. Kam tinka?

Optimalus sprndimas reklamos efektyvumo facebooke testavimui. Jūsų niošoje (veiklos srityje) .

Idealiai tinka tiems, kas planuoja pareikšti apie savo produktą mokiai tiksliknei auditorijai. Tiems, kas jau turi rezultatus internetiniame versle ir nori juos ženkliai padidinti su tikslingai nukreipta reklama Facebook tinkle..

 • Определение целевой аудитории и тонкая настройка таргетинга okokok
 • Reklaminis biud-etas $50-$200 (testavimui) / $1000-$5000 per mėn. / от $5000 per mėn.
 • Кomisija nuo biudžeto už administravimą:
 • Reklaminių banerių sukūrimas
 • WEB analitikos įdieigmas ir nustatymas
 • Pastovus efektyvumo optimizavimas
 • Detalios ataskaitos pateikimas
 • Remarketingo ir konversijos PIXEL'ių nustatymas
 • A\B testavimas
 • Techninė reklaminės kampanijos palaikymas:
 • Marketingo specialisto konsultacija (val. per mėn.):
 • Reklamos paleidimo terminas(dienomis):

Konsultavimas Facebook reklamos klausimasi

Jeigu Jūs turite veikiančią reklaminę kampaniją ir Jūs norėtumėte ją į naują lygmenį efektyvumo ar Jūs planuojate sukūrti reklaminę kampaniją Facebooke savarankiškai ir norite iš kart padaryti viską teisingąi neužliant ant visų galimų grėblių neišvengimai atsirandančių duotajama procese – užsisakyktie konsultacija pas musu specialistus. Konsultacijos valdans kaina…

Dažnai užduodami klausimai

Sub header

Kaip aš galėsiu kontroliuoti biudžetą?

Pinigai nusirašo iš kortelės pririštos prie Jūsų reklaminės paskyros. Tik Jūs galėsite turėti prieigą atsiskaitymo informacijos ir administracinių funkcijų. Mes iš anksto susitarsime apie limitus ir dienos biudžetus.

Kaip aš suprasiu, kiek man reikia iinvestuoti į reklamą?

Remiantis mūsų patirtimi preliminariai apskčiuosime potencialias išlaidas reklamai Facebook'e. Tačiau realią situaciją parodys tik testai. Jau pirmomis paromis tampa aišku kokias reikia įnešti korekcijas ir kiek realiai reikia išleisti pinigų, kad pasiekti užsibrėžtą tikslą.

Kiek užtrinka laiko reklaminės kampanijos paleidimas?

Papstastai tai nuo 1 iki 10 dienų priklausomai nuo kliento "pasirengimo" ir įmonės dydžio. Vertėtų nepamirsti, kad reklama faceboke banerinė, o banerių sukūrimo procesas yra kūrybinis ir kuriam reikia šiek tiek laiko.

Kas jeigu aš nuspręsiu susirąžinti pinigus?

Mes grąžiname pinigus 100 proc ar dalinai keliais atvejais: reklaminė kampanija dar nepaleista arba reklama nepraėjo moderacijos. Biudžeto lėšos nuskaitytos Facebook'o negrąžinamos.

Mūsų garantija

Nesišvaistome tuščiais pažadais, garantuojame rezultatą tik atlikę kruopštų Jūsų svetainės ir veiklos srities įvertinimą.

Atsakomybė už rezultatą

Esame suinteresuoti, kad Jūsų investicijos atsipirktų ir duotų realią naudą, todėl stengsimės nuolat kontroliuoti efektyvumo rodiklius ir neleisti, kad Jūsų biudžetas būtų eikvojamas netikslingai. Paslaugų kokybe galėsite įsitikinti, naudodamiesi Google Analytics ir gaudami ataskaitą mėnesio gale.

Strateginis požiūris

Galutinis rezultatas priklauso ne tik nuo geros reklaminės kampanijos, bet ir nuo puslapio, į kurį nukreipiami tiksliniai klientai. Nerekomenduosime investuoti į Google AdWords reklamą, jeigu matysime, kad Jūsų svetainė gali neigiamai paveikti reklamos efektyvumą.

Dėmesys tik Jums

Per mėnesį dirbame tik su 15 reklaminių kampanijų, dėl to galime užtikrinti aukštą paslaugų kokybę ir greitą reagavimą į Jūsų pageidavimus. Atsakysime į visus Jūsų klausimus, kampanijoje atliksime pataisas arba atjungsime nebeaktualius skelbimus per valandą.

100% pinigų grąžinimo garantija

Garantuojame, kad grąžinsime 100 proc. sumokėtos sumos tuo atveju, jeigu paslauga neduos garantuoto rezultato.

Kas dirbs su Jūsų Google AdWords kampanija?

Valentinas yra kvalifikuotas marketingo specialistas. Su marketingo projektais dirba nuo 2010 metų, jo specializacija yra tikslinių klientų pritraukimas, parduodančių svetainių (Landing page) kūrimas ir marketingo procesų automatizavimas.

Jis padeda pritraukti naujus klientus, įgyvendindamas įvairias Google AdWords bei Facebook reklamos strategijas ir nukreipdamas juos į pardavimo puslapius. Taip jis užtikrina nuolatinį užklausų ir skambučių srautą iš tikslinių klientų

 

Daugiau 5 metų patirtis SMM srityje. Mes dirbame kaip su vietiniais verslai, taip ir su stambiais prekių ženklais. Visos kampanijos sėkmingos ir atneša rezultatus jau po pirmų mėn.. atgalinį ryšį iš auditorijos, lojalumą, pardavimus.

Kiekvienam mūsų klientui taikome individualų požiūrį ir asmeninę strategiją vystymo „prodviženija”

 

Mes taip pat vystome svetaines SEO, kontekstinė ir banerinė reklama Google + 15 veiksmingų metodų „prodviženija” . Jūs gaunate tikslinių lankytojų surauto didėjimą,  prekės ženklo žinomumą, pardavimų augimą. 

Norėtumėte sužinoti ar Jūsų svetainėje yra klaidos, kurios trukdo „prodviženiju”. Palikite užklausą ir mes per kelias dienas padarysim nemokamą ekspress analizę ir sudarysime rekomendacijų sąrašą.

Mes taip pas siūlome internetinio markeitngo paslaugas

Be kruopščiai parengtos marketingo strategiijos pasiekti gerų rezultatų konkurencingoje interneto aplinkoje praktiškai neįmanoma.  Reikia būtinai vykdyti markeitngo planavimą ir analizuoti gautus rezultatus, savalaikiškai koreuoti vektorių vystymosi ir „prodviženije”

Užsisakius paslaugą „Internetinis marketingas”, Jūs gaunate prekės ženklo vystymo strategiją dėka kurios Jūs galėsite tapti lyderiu savo prekių niškoje.

Papildomos paslaugos

Вконтакте, Facebook, Instagram

Nustatymas mokamos reklamos socialiniuose tinkluose įskaito tiklsinės auditorijos portreto sudarymą, planavimą biudžeto ir reklaminės kampanijos trukmę, išsirenkimas ir nustatymas parametrų (targetingo..) (įskaitant demografiją, gegrafiją, interesus ir elgsenos nustatymus), sukūrimas kokybiškų skelbimų..

(Tiksliai nutaikytos / „targetirovanaja”) reaklamos nustatatymo kaina socaliniuose tinkluose

Kaina už reklaminių skelbimų sukūrimą ir būtinų banerių sukūrimą.. kainuoja.. Apmokėjimas už paslaugą vykdomas vieną kartą.

Galimas tolimesnis reklaminės kampanijos vedimas su jos sekančiomis optimizccijomis, atnaujinimu banerių ir ataskaitų teikimu. Tokiu atveju taikome – 15 proc. komisiją nuo reklaminio biudžeto, tačiau ne mažiau 30 eur uz vienos kampanijos administravimą.

Užsisakyti efektyvią reklamą produkto, svetainės ar internetinės parduotuvės socialiniuose tinkluose Jūs galite susisiekę su mumis telefonu …. arba atsiuntę užklausą internetu….

Remarketingas socialiniuose tinkluose prasideda nuo auditorijos duomenų surinkimo – bazė remarketingo kurios pagridnu bus nustatoma kam būtent bus rodoma persiokanajnti reklama. 

Tai gali būti jūsų pateikta el. pašto adresų duomenų bazė arba surinkimas duomenų iš jūsų svetainės lankytojų. Mes padėsime sudaryti / sukūrti kabinanti skelbimą, suderinsime sąlygas ir periodą persekiojimo ir nustatysime / sukūrsime reklamą remiantis užpildytu briefu.

Kaaina remarkeitngo nustatymo socialiniuose tinkluose

Paslaugos apmokėjimas vienkartinis už nustatymą remarketingo skelbimų sukūrimą ir banerių sukūrimą.  Kaina už nustatyma reklaminės kamapnijos ….. Kaina nustatymo ilgalaikio remarkeitngo kainuoja….  Galimas tolimesnis reklaminės kampanijos administravimas, optimziavimas, naujų banerių kūrimas ir ataskaitų teikimas. Šiuo atveju mes sulaikome komisiją  15 proc. nuo reklaminio biudžeto.. bet ne mažiau… už administravimą..

 

MARKETINGO AUDITAS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

Darbai sudaro: analize grupes ir jos elementu, analize statistikos grupes, aktyvumo ir aprepimo, analize turinio ir publikacijos laiko, analize nustatymu ir reklamos, analizees auditorijos ir prenumeraotiru bendruomenes, analize pritraukimo kanalu. Rekendaciju kiekvienam elementui pateikimas.

Kaina marketingo socialinuuose tinkluose audito

Apmok4jimas paslaugos, atliekama vienakrtine uz audito atlikima vieno socialinio tinklao. Kaina priklausio nuo grupes tematikos ir planuojamos darbo apimties ir prasideda nuo 200 eur..

Kartojasi CTA

Papildomos paslaugos ADWORDS

Kontekstinės reklamos skelbimų sukūrimas iki rakto

Google AdWords

Sukūrimas tiklinės kontekstinės reklamoss vyksta pagal Jūsų užpildytą briefą. Reminatis juo mes nustatome tikslinę auditoriją, atliekame raktinių žodžių atranką, nustatome irpaleidžiame skelbimus google adowrds.

Kontekstines reklamos nustatymo kaina.

Kaina už nustatymą skelbimu vienai paieškos sitemai, įskaitant reklamos administravimą per pirmą mėn. nuo 70 Eur svetainėms ir nuo 1000 eur internetinėms parduotuvėm. Vienkartinis mokėstis.

Galimas profesionalus aptarnavimas reklaminės kampanijos su jos tęstiniu optizmiavimu ir ataskaitų teikimu. Tokiu atveju mes imame komisija -15 proc. nuo reklamonio biudzeto., bet ne maziau 50 eur uz administavima…

 

 

Kontekstinės reklamos optimziacija

Jeigu pas Jus jau yra nustatyta paskyra, mes galime atlikti jo analizę, atlikti būtinus pakeitimus kad padidinti reklamos atsiperkamumą.

Kiek kainuoja google adwords kampanijos optimizavimas

Apmokėjimas atliekams vieną kartą už optimizavimą kampaijos. Darbų kaina nuo 70 eur priklausomai nuo skelbimų kiekio ir raktinių žodžių.

 

Reklaminės kampanijso auditas

Jeigu išsinaudoja didelis biudžetas lankytojų srautui, bet skambučių praktiškai nėra, rekomenduojame atlikti analizę Jūsų kontekstinės reklamos efektyvumo.

Po audito atlikimo. Jūs gausite ataskaitą su rekomendacijų sąrašų: kokius reikėtų atlikti pakeitimus Jūsų reklaminėje kampanijoje (arba landing page) kad padidinti atsiperkamumą ir optimizuotuo paspaudimo kainą.

Kaina audito kontekstinės reklamos

Darbų kaina vienai paieškos sistemai nuo 70 Eur priklausomai nuo kiekio skelbimų ir raktinių žodžių. Mokėjimas atliekams vieną kartą.

 

Perkėlimas reklaminės kampanijos ant naujo profilio

Google adWrods

Jeigu pas Jus yra sukūrta reklaminė kapanija vienoje paieškos sistemoje ir Jūs norite ją perkelti į naują paskyrą arba, kad absoliučiai identiška kampanija būtų sukūrta kitoje paieškos sitemoje, mes siūlome pernešimo paslaugą. Visi duomenys, kurie yra jūsų įmonėje bus kruopščiai nukopijuoti į naująjį reklaminį kabinetą ir optimizuoti pagal sistemą į kurią bus perkeliama reklaminė kampnaiją.

Reklaminės kampanijos pernešimo kaina

Darbų kaina nuo 70 priklausomai nuo skelbimų kiekio ir raktių žodžių.. Atsiskaitymas vienkartinis už pernešima arba atlikimo kitos užduoties pagal kontektinę reklamą viename kontektinės reklamos rinkle.

 

Nustatymas rinkimo tiklsinės auditorijos – sąrašo remarketingo

Jeigu Jūs planuojate nustatyti remarketingą, tai Jums prireiks surinktos auditorijos, kuriai bus rodomas baneris. 

Rinkimas gali vykti kaip paprastas, taip ir unikalus (jūs galite rodyti skelbimą visiem lankyjams svetainės arba įvykdžiusius tam tikras sąlygas). 

Tarp sąlygų yra amžiaus kategorija, laikas paleistas svetainėje, perėjimas į krepštelį (el. komercijoje). arba į konkretų puslapį, paspausdė ant klavišo „apmokėti” ir taip toliau.

Apmokėjimas atliekmas vieną kartą už tikslinės auditorijos kaupimo parametrų nustatymą. Kaina surinkimo visų naudotojų 30 eur. Kaina nustatymo unikalaus kaupimo nuo 70 eur vienai paieškos sistemai.

 

REMARKETINGO NUSTATYMAS GOOGLE ADWORDS

Remarkeitngas prasideda nuo auditorijos surinkimo, kuriai bus rodoma persekiojanti reklama. Mes padėsim sudaryti kabinancius tekstinius skelbimus arba grafinius skelbimus, suderiname salygas ir perida persekiojimo ir sukuraim reklama remiantis jusu pateiktasi duomenimis. 

Kiek kainuoja remarkeitngo nustatymas Google?

Apmokėjimas už paslaugą atliekams vieną kartą už nustatymą skelbimų Google ir visų būtinų banerių sukūrimą. Kaina už nustatymą vienai paieškos sitemai nuo 70 eur. Galimas tolimesnis reklaminės kampanijos vedimas su jos tęstiniu optiomziavimu, naujų banerių kūrimu ir ataskaitų teikimu. Tokiu atevju mes sulaikome komsija 15 proc. nuo reklaminio biudzeto… bet ne maziau.. uz administravima vienos kampanijos..

 

DINAMINIO REMARKETINGO NUSTATYMAS

в Google

Dėka nustatymo dinaminio remarketingo Jūs gaunate reklaminį skelbimą, kurie adaptuojasi pagal kiekvieną konkretų vartotoja ir rodo jam tą produktą ar paslaugą, kurią jis peržiūrėjo anksčiau Jūsų internetinėje parduotuvėje.

Kaina dinaminio remarketingo nustatymo

Kaina nuostatymo dinaminio remarketingo sudarto 40 Eur. Apmokėjimas vienkartinis.

Galimas tolimesnis reklaminės kampnijos vedimas  su jos tęstiniu optimizavmu ir ataskaitų pateikimu. Tokiu atveju mes „sulaikome” komisiją – 15 proc. nuo reklminio biudžeto. bet ne mažiau… už administravimą vienos reklaminės kampanijos..

 

BENERINĖ REKLAMA GOOLE VAIZDO REKLAMOS TINKLE

Kontekstinė – vaizdinė reklama skiriasi nuo kontekstinės reklamos tuom, kad rodomi skelbimai ne tik paieškos rezultatų puslapiuose, bet ir google partnerių svetainėse. Parodymus reklamos galima taikyti / nukreipti / rodyti pagal tematiką, interesus vartotojų, raktinius žodžius, geografiją ir kitus taikymo / targetingo / nukreipimo / auditorijos atrinkimo parametrus. Mes padėsime sukūrti kabinančius tekstinius arba grafinius skelbimus, suderinsime sąlygas jų rodymo ir nustatysime reklamą reminatis Jūsų Briefo duomenimis.

Reklamos vaizdiniame Google parternių rinkle

Kaina už nustatyma kontekstinės-banerinės reklamos ir būtinų banerių sukūrimą vienai paieškos sistemai kainuoja 70 Eur. Apmokėjimas paslaugos vykdomas vieną kartą.

Galimas tolimesnis reklmaines kampanijos vedimas su jos optimizacija ateityje ir ataskaitų pateikimų. Tokiu atveju mes sulaikome komisiją – 15 proc. nuo reklaminio boudžeto, bet ne mažiau kaip 50 Eur už vienos kampanijos administravimą.

<cTA>

NUSTATYMAS E-COMMERCE

Sekimas el. prekybos

Nustatymoas el. komercijos (monitoringas el. prekybos) Google Analytics leidžia išskirti paty efektyviausią metodą svetainės vystymo ir nustatyi atsiperkamumą vieno ar kito internetinės reklamos metodo.

Kaina el. komercijos analitikos nustatymo

Apmokėjimas vienakrtinis už nustatymą el. komercijos analitikos (monitoringas el. prekybos) Google Analytics. Kaina tiesiogia priklauso nuo CMS niuansu / savybiu / tipo.

<CTA>

REKLAMOS YOUTUBE NUSTATYMAS

Google Adwords

Nustatymas reklamoas Google AdWords populiariame tinkla Youtube leidžia pasiekti tą kategoriją žmonių, kurie Jums įdomi. Mes padėsim sudaryti kabinančius skelbimus, suderinsime sąlygas jų parodymo ir nustatysime reklamą reminatis užpildytų Briefu.

Kaina Youtube reklamos nustatymo

Kaina už nustatyma reklamos Adwords, kuri rododoma Yourube + nupiešimas visų būtinų banerių skirtingais dydžiais, kainuuoja 150 Eur. Apmokėjimas už paslauga vykstą vieną kartą.

Galimas tolimesnis administravimas reklaminės kampanijos su jos tęstiniu optimizavimus, naujų banerių sukūrimu ir ataskaitų pateikimu… <kartojasi>

<kartojasi CTA>

Liko klausimų?

Skambinkite

8 620 12954

Rašykite

vadyba@strategus.lt

Užsukite į svečius

Vytauto pr. 37, Kaunas

Draugaukime

marketingo.konsultacijos

Rekvizitai:
Strategus, MB
Įmonės kodas: 302883160
A/s Nr.: LT31 7044 0600 0785 7704
AB bankas SEB

Strategus – marketingo paslaugos

Scroll to Top