Internetinis marketingas

[dynamic_text domain=”DynamicDomain_1″]Your content goes right here[/dynamic_text]

[dynamic_text domain=”DynamicDomain_1″]Your content goes right here[/dynamic_text]

Klientų pritraukimas internetu

Nepriklausomai nuo to, kuo užsiima Jūsų įmonė, internetas daro ir ateityje darys dar didesnę įtaką Jūsų verslui, nes 80% potencialių jūsų klientų, prieš priimdami sprendimą pirkti,  naudojasi Google ar kitomis paieškos sistemomis. Taigi, jeigu jūsų potencialus klientas vieno mygtuko paspaudimu suranda ne Jus, o Jūsų konkurentus, tai reiškia, kad Jūs tiesiog padovanojate savo klientus konkurentams.

Norėdami, kad Jūsų svetainė būtų efektyvus pardavimų įrankis ir generuotų pastovų potencialių klientų srautą, turėtumėte nuolatos atnaujinti svetainę patraukliu turiniu, analizuoti lankomumo statistiką, stebėti pozicijas paieškos sistemose, administruoti įmonės profilius socialiniuose tinkluose ir t.t.

Didelėse įmonėse šias užduotis atlieka rinkodaros skyriaus specialistai. Įdarbinti rinkodaros specialistą visai darbo dienai daugeliui įmonių yra per brangu, todėl siūlome patikėti svetainės priežiūros rūpesčius mums ir už tą pačią investicijų sumą gauti trigubą naudą, nes Jūsų svetainės efektyvumu rūpinsis net trys rinkodaros, dizaino ir IT specialistai.

Kitaip, negu panašias paslaugas siūlantys IT specialistai, kurie rūpinasi, kad svetainė sklandžiai veiktų, mes didelį dėmesį skiriame tikslinio klientų profilio nustatymui, patrauklaus ir skatinančio veikti turinio sukūrimui, tikslinio srauto pritraukimui ir svetainės efektyvumo didinimui.

Visada, patariame, pasiūlome idėjų, ką galima būtų patobulinti ir kaip pritraukti daugiau potencialių klientų.

Kaip mes pasiekiame rezultatus, kuriuos žadame?

EFEKTYVUMO AUDITAS:
Atliekame svetainės efektyvumo auditą. Sužinosite, kurios Jūsų svetainės sritys veikia ne taip gerai, kokiais rodikliais matuoti svetainės efektyvumą ir ką dar reikėtų padaryti, kad gautumėte daugiau užklausų iš potencialių klientų.

SVETAINĖS OPTIMIZACIJA:
Remiantis geriausiomis praktikomis, sutvarkome svetainės struktūra, kad atrodytų profesionaliai, būtų logiška ir patraukli Google paieškos sistemai. Tai leis Jums pritraukti daugiau potencialių klientų, užimti geresnes pozicijas Google paieškos sistemoje ir geriau aptarnauti potencialius klientus.

PATRAUKLUS TURINYS:
Sukuriame turinį, kuris įtikins naujus klientus pasirinkti Jus.

EFEKTYVI REKLAMA:
Rūpinamės, kad reklama internete būtų maksimaliai efektyvi. Kiekvieną akciją vizualiai apipavidaliname, sukuriame patrauklią žinutę ir specialų tik tai akcijai skirtą interneto puslapį (landing page). Tai leis pabrėžti Jūsų pasiūlymo privalumus, bei priežastis, kodėl pirkėjai turėtų pasinaudot Jūsų pasiūlymu būtent dabar.

IŠMATUOJAMAS REZULTATAS:
Visada pateikiame ataskaitas, su pasiektais rezultatais ir planuojamais veiksmais. Tai leis Jums kontroliuoti investicijų atsipirkimą, nesiblaškyti, veikti nuosekliai.

Nuo ko pradėti?

Jeigu jau pasigedote užklausų iš potencialių klientų, pats laikas susisiekti su mumis ir užsiregistruoti konfidencialiai konsultacijai.

Scroll to Top